Jesteśmy na rynku usług tartacznych od ponad 40 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie w przemyśle drzewnym pomaga nam w codziennej pracy. Posiadamy szeroki asortyment produktów oraz usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą:

Tarcia iglasta, mokra

Jesteśmy producentem wysokiej klasy tarcicy iglastej, mokrej – sosnowej. W naszym asortymencie znajduje się tarcica o różnej grubości i szerokości. Drewno które wykorzystujemy do produkcji pochodzi z Lasów Państwowych. Cięcie odbywa się na nowoczesnych maszynach w naszym zakładzie w Szreńsku. Korzystamy ze sprawdzonych poziomych traków taśmowych, traka pionowego ramowego, wielopił, obrzynarek i strugarek. Naszą pracę cechują wysoka staranność i dbałość o szczegóły dlatego tarcica z drzew iglastych powstająca w naszym zakładzie poddawana jest kontroli jakości.

Drewno budowlane

Największy udział w naszej produkcji ma drewno budowlane. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych oraz gospodarczych. Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości w rozsądnej cenie zapraszamy do współpracy. Oferujemy miedzy innymi: więźby dachowe, murłaty, łaty, kontrłaty, deski, sztachety, kantówki, krokwie, wiązary, kratownice i dźwigary. Realizujemy zamówienia na drewno budowlane zarówno od dużych kontrahentów jak i indywidualnych Klientów. Zawsze staramy się dopasować terminy realizacji do oczekiwań.

Drewno opałowe

Obok koksu i węgla bardzo popularnym paliwem opałowym jest drewno. Tartak Szreńsk prowadzi sprzedaż drewna opałowego: iglastego oraz liściastego. Posiadamy szeroką wiedzę na temat szybkości spalania czy kaloryczności poszczególnych gatunków. Nasi pracownicy chętnie pomagają w doborze odpowiedniego drewna. Mamy również w sprzedaży wysokiej jakości drewno kominkowe. Gwarantujemy transport do Klienta nie tylko na terenie województwa mazowieckiego.

Pellet drzewny

Wśród naszej oferty znajdą Państwo również sosnowy pellet drzewny. Jest to stosunkowe nowe i ekologiczne paliwo, które powstaje z trocin. Charakteryzuje się jasną barwą, przyjemnym zapachem i wysokimi parametrami energetycznymi. Ten produkt przetestowało wielu naszych Odbiorców i polecają go innym. W sprzedaży mamy pellet sosnowy o średnicy 6 lub 8 mm. Workowany pellet sprzedajemy w opakowaniach 15 i 20 kg.

Wykonujemy również impregnowanie drewna metodą zanurzeniową. Poza tym, w naszej ofercie znajdą Państwo także inne usługi tartaczne i stolarskie. Zapewniamy transport do naszych Kontrahentów.

Zapraszamy do współpracy!!!
Tartak Szreńsk © 2013 | Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by KompPAS